Klima Fiyatları

www.gurbuzklima.com.tr

2016

gürbüz klima, mitsubishi, york, daikin
gürbüz klima, mitsubishi, york, daikinklima, gürbüz, mitsubishi, ucuz klima
Gürbüz Klima, iklimsa, ucuz klima, kalite

    Dünya klima sektörünün ve Avrupa split klima pazarının önde gelen isimlerinden teknoloji öncüsü Japon General markasını Gürbüz Klima satış merkezlerinde tüketicilerinin beğenisine sundu.

General, Tavan/Duvar Tipi Inverter klimalarında Otomatik Filtre Temizleme özelliğini kullanarak dünyada bir ilki gerçekleştirdi.

Tavan/Duvar Tipi Inverter klimalar, bu benzersiz özelliklerinin yanı sıra ısıtma ve soğutma kapasiteleri ve yüksek enerji verimlilik seviyeleri ile özellikle Avrupa’da çok fazla talep görüyor. Ayrıca bu modeller, Power Difüzörün sağladığı, uzun mesafelere üfleme yapabilme özelliği sayesinde geniş mekanlar için de tercih ediliyor.

General’in öne çıkan diğer modeli olan Plasma Inverter klimalar, sisteminde bulunan gerçek elektrostatik filtre ile ortamda bulunan havayı, ozon ve iyon yükleyerek daha etkin şekilde temizleme özelliğine sahip. 9.000 ve 12.000 Btu/h kapasiteli modellerinde, sessiz çalışma modunda ses seviyesi 20 dB(A) değerine düşerek, sessiz çalışma ortamlarında veya uyuduğunuz yerde rahatça kullanılabilmeyi sağlar.

Bunun yanında General Inverter Duvar tipi split klimaların tüm modelleri, -10°C’lik dış ortam sıcaklığında soğutma ve -15°C’lik dış ortam sıcaklığında ısıtma yapabilme özelliğiyle düşük ortam sıcaklığı gerektiren bilgisayar odaları gibi mekanlarda kullanılabilir. General markalı klima modelleri olan ash9u , ash12u , asg18u ,asg24u ve asha07l inverter klima , asha(g)o9l inverter klima , asha14lgcz inverter klima , asha(g)18l inverter klima , asha(g)24l inverter klima modellerinin tümünü Gürbüz Klima yetkili iklimsa satış merkezlerinde görebilir aynı zamanda yetkili servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

General Klima Özellikleri

sağlıklı kalimagürbüz klima, mitsubishi, york, daikin
Gürbüz Klima, iklimsa, ucuz klima, kalite

    General klimaların tüm motorları dc akımlı motorlara çevrilmiştir bu sayede enerji tüketimi büyük ölçüde düşürülmüş olup daha sessiz bir çalışma ortamı yakalanmıştır.bunun yanı sıra yüksek fan motoru devri yakalanmış ısı transfer verimi arttırılmıştır.tüm general markalı klimalara gürbüz klima satış merkezlerinde görebilir yetkili servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

General Klima Motorları

gürbüz klima, mitsubishi, york, daikin
Gürbüz Klima, iklimsa, ucuz klima, kalite

A-Photokatalitik filtre sayesinde toz ve kirlerde bulunan bakteriler yok edilir.

B-UV Yansımaları bakterileri uzaklaştırır

C-Otomatik filtre temizleme sayesinde enerji tasarrufu sağlanır

D-özel tasarımlı fan diğer modellere göre daha geniş hava akımı sağlar.

E-aksiyel fan yenilik olarak yüksek güç ve verim sunar.

Süper Filtreleme

Hava filtreleri
Gürbüz Klima, iklimsa, ucuz klima, kalite

general electric klima, general electric klima fiyatları, general electric klima servisi, general elektrik klima, general fujitsu klima, general inverter klima

general inverter klima fiyatları, general klima, general klima fiyat, general klima forum, general klima kullanım kılavuzu, general klima kumandası, general klima nasıldır, general klima servis, general klima servisi, general klima yorum, general klima yorumları, general klimalar,fujitsu general klima

fujitsu inverter klima, fujitsu inverter klima fiyatları, fujitsu klima antalya, fujitsu klima bayileri, fujitsu klima fiyat, fujitsu klima fiyat listesi, fujitsu klima fiyatları, fujitsu klima inverter, fujitsu klima kullanma kılavuzu, fujitsu klima servis, fujitsu klima servisi, fujitsu klima servisleri, fujitsu klimalar, fujitsu servis, fujitsu vrf klima fiyatları, vrv,vrf

Genaral Meta Tag Çalışması

gürbüz klima, mitsubishi, york, daikin