Klima Fiyatları

www.gurbuzklima.com.tr

2016

gürbüz klima, mitsubishi, york, daikin
Gürbüz Klima, iklimsa, ucuz klima, kalite

   Neden Gürbüz Klima ?

       Neden Gürbüz Klima ?

 

   Gürbüz Klima, bünyesinde satış ve servisini yaptığı bir çok dünya markasından güç alır  ve bu gücü hizmetlerine yansıtır. Gürbüz Klima organizedir, planları ve projeleri vardır ve işini çok iyi takip eder. Gürbüz Klima uzman kadrosu ile çalışır. Eğitim ve disipline sahip çalışkan kadrosu ile gece ve gündüz hizmetine devam eder.  Acil durumlarda yanınızdadır. Gürbüz Klima'da aslolan müşteri memnuniyetidir, satış sonrası her türlü bakım ve özel durum aramalarını eksiksiz yerine getirir. Gürbüz Klimada patron "Müşteridir" ... 20'ye yakın satış ve servis noktası ile Gürbüz Grup hizmetinizdedir ve sizleri bir kahve içmeye beklemektdir.

Gürbüz Klima, iklimsa, ucuz klima, kalite
Gürbüz Klima, iklimsa, ucuz klima, kalite

Mitsubishi Meta Tag Çalışması

    Evime nasıl bir klima almalıyım ?

       Evime Nasıl Bir Klima Almalıyım  ?

 

   Yüzlerce klima markası ve binlerce klima arasından gerçekten ihtiyacınız olan klimayı nasıl seçeceksiniz ?

Gürbüz Klima'nın  hizmetlerinden birtanesi de ücretsiz keşif hizmetidir. İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturuyorsanız bırakın klima konulacak yerin keşfini yapalım, ihtiyacınızı belirleyelim. Dünya markalarından birini beraberce seçelim.  Sizler teknik detaylarla uğraşmayın.

Gürbüz Klima, iklimsa, ucuz klima, kalite

    İşyerime nasıl bir klima almalıyım ?

       İşyerime Nasıl Bir Klima Almalıyım  ?

 

   Yüzlerce klima markası ve binlerce klima arasından gerçekten ihtiyacınız olan klimayı nasıl seçeceksiniz ?

Gürbüz Klima hizmetlerinden birtanesi de ücretsiz keşif hizmetidir. İstanbul Anadolu ve ya Avrupa yakasında çalışıyorsanız veya bizzat işin başındaysanız bırakın klima konulacak yerin keşfini yapalım. İhtiyacınızı belirleyelim. Dünya markalarından birini beraberce seçelim.  Sizler teknik detaylarla uğraşmayın. İşyerinize en uygun klimayı alacağınızdan şüpheniz olmasın...

Gürbüz Klima, iklimsa, ucuz klima, kalite

    Klima İhtiyacımı Nasıl Belirlerim ?

       Klima İhtiyacımı Nasıl Belirlerim ?

 

  Klima hesabını yaptığınız zaman her ne kadar doğru sonuçlara tam olarak ulaşamasanız da bir klima teknik servisine danışarak veya destek ekibimizi arayarak tam bilgi alabilirsiniz. Burada kısaca basit bir klima hesabını anlatmaya çalışacağız.

 

Öncelikle oda metrekaresini 2,2’ye bölerek 1000 ile çarparsanız yaklaşık soğutma ihtiyacını bulabilirsiniz.

 

Örneğin; 25 m2’lik bir odanın hesaplamasını yaparsak,

 

25/2,2*1000 = 11363 BTU/h gibi bir değer çıkar. Bu da demek oluyor ki 12000 BTU/h’lik bir klima yeterlidir.

 

Biraz daha teknik olan hesaplamadan bahsedecek olursak ki bunu genelde keşif ekipleri yapmaktadır.

 

Oda m2’si bölge katsayısı ile çarpılır, odada klimayı kullanacak kişi sayısı içinde kişi başı 600 BTU/h eklenir. Aydınlatma gücü 500W’ın üzerindeyse (bu genelde mağaza ve ofisler için geçerlidir.) her 1W için 3,412 BTU/h eklenir.

 

Bölge katsayıları şu şekildedir:

 

Akdeniz: 445

Doğu Anadolu: 308

Ege: 423

Güneydoğu Anadolu: 462

İç Anadolu: 346

Karadeniz: 385

Marmara: 385 BTU/h’dir.

 

Örneğin; Akdeniz’de oturan 4 kişilik bir ailenin 20 m2’lik odalarında kullanabileceği klima hesabı şu şekilde yapılır.

 

20 x 445 = 8900 BTU/h

 

4 kişi için: 4 x 600 = 2400 BTU/h

 

Aydınlatmanın 500W üzerinde olmayacağı için hesaba katmamıza gerek kalmıyor.

 

8900 + 2400 = 11300 BTU/h yani 12000 BTU/h’lık bir klima yeterli olacaktır.

 

Klima alırken eğer gerektiğinden fazla kapasiteliyse bu hem elektrik tüketimini arttırır hem de kapasite büyüdükçe fan büyüdüğü için daha fazla ses oluşturur. Son olarak ise A sınıfı klimaların enerji tüketimi daha az olur.

 

Eviniz, işyeriniz için 4 mevsim kullanabileceğiniz klima hesabı yapmak için Gürbüz Klima Destek Hattımızı arayabilir uzman ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi 444 13 95

   Mitsubishi Klima, Mıtsubishi Klıma, Klıma, Klima, Mitsubishi Klima Özellikleri, Klima Özellikleri, iklimsa Klima, İklimsa Klima Özellikleri , İklimsa Mitsubishi, İklimsa Klimalar, özellikler, Klimalar, Mitsubishi Klima Fiyatları, Mitsubihi Klima Kampanya, Mitsubishi Klima Servisi, Mitsubishi Klima servisleri, Mitsubihi Klima satış, Mitsubihi Klima Bayileri, İklimsa Bayileri, İklimsa Mitsubishi Klimalar, iklimsa.com.tr, İklimsa web sitesi, İklimsa Klimaları, İklimsa Servisleri. Mitsubishi VRV, Mitsubishi Vrf, Mitsubishi Multi Klima, Mitsubishi Arıza Kodları, Mitsubishi Bakım, Mitsubishi onarım. Klima Hesabı , Klima Hesaplama, Klima, Klima ihtiyacı, Klima ucuz, Ucuz Klima, Klima eve hesaplama, Ev Klima, İşyeri Klima