Onarım

Bize Ulaşın

 

    Klimalarda zaman içerisinde meydana gelen arızalar ya da verimde azalmalar talep doğrultusunda en yakın sürede tamir edilmektedir. Gürbüz Klima Servisi olarak, klima tamiri sonrasında da müşterilerimize destek sunmakta ve her daim sorularına yanıt vermekteyiz. Klima tamiri taleplerinde her türlü marka ve model klimanın bakım ve onarımını yapmaktayız. Zaman içerisinde eskiyen, yıpranan ve aşınan parçaların değişimi, iç ve dış ünitelerin kontrolü, elektrik akımının kontrolü vb. aşamalar uzman kadromuz tarafından yapılır ve klimanın eski performansına kavuşturulması için gerekli onarım prosedürleri gerçekleştirilir.

Klimaların hayatımızı kolaylaştırdığı ve hayat kalitemizi arttırdığı inkâr edilemez bir gerçektir. Hem güvenli, hem temiz hem de her mevsim kullanılabilmesiyle diğer iklimlendirme araçları içinde en çok tercih edilen cihazlardır. Ancak unutulmaması gereken bir konu vardır; klimalar elektronik araçlardır, dolayısıyla oldukça hassas olurlar. Zaman içinde yıpranmaları, eski performanslarından uzaklaşmaları ve kimi zaman ise tamamen kullanım dışı kalmaları mümkündür.

Klimanın kullanım talimatlarına uyulmaması, zaman içerisinde arızalara yol açabilmektedir. Gürbüz Klima olarak klima tamiri hizmeti verirken müşterilerimize servis hizmeti sağlarken, arızanın tespiti ve neyin bu arızaya sebep olduğu ile ilgili de bilgi veririz. Cihazın aşırı zorlanması mı, zamanında bakımının yapılmamış olması mı arızaya sebep olmuş; bu konularla ilgili gerekli bilgiler müşteriler ile paylaşılır ve müşteri kullanımı kaynaklı bir sorun oluşmuşsa, tekrarının önlenmesi sağlanır.